Son Yazılar

23.7.2019

Uçak Yolculuğunun Avantajları

Birçok insanın ilk olarak tercih ettiği uçak yolculuğunun oldukça avantajlı yanları bulunmaktadır. Uçak yolculuğu; karayoluna kıyasla en büyük avantajı KONFORLU olmasıdır. Uzun seyahatler için karayolunu tercih ettiğinizde birçok problemle karşılaşabilirsiniz. Özellikle eklem rahatsızlığı olan kişiler, uzun süren karayolu seyahatlerinde epey zorlanmaktadırlar. Uçuş sonrası da sizi dinç tutacaktır.

Devamı için tıklayınız...

#Uçak Bileti #Endipücret #Seyahat #Uçak Yolculuğu


17.7.2019

Yunanistan Kapı Vizesi Hakkında Bilgiler

Yunanistan kapı vizesi, Yunanistan ve Türkiye arasındaki turizm açısından büyük bir önem taşımaktadır. Yapılan anlaşmalara göre Türkiye’den Yunanistan adalarına gitmek isteyen Bordo Pasaport sahibi T.C. vatandaşları, adalara giriş yapabilmektedir. T.C. Bordo pasaport sahiplerinin yanında Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya vatandaşları da Yunanistan kapı vizesi uygulamasından faydalanabilmektedir.

Devamı için tıklayınız...

#Yunanistan #Vize #Yunanistankapıvizesi #Yunanadaları #Aysatur


5.7.2019

Prag Geziniz İçin Bilgiler

Güneşli günlerin en çok yakıştığı şehirlerden biri olan Prag, ilkbaharın altın sarısıyla daha da güzelleşiyor, insanı neşeye boğuyor. Geçmişteki adı -Türkçe’de en uzun kelime olarak hafızalarımızda yer edinen- Çekoslavakya olan ve günümüzde Çek Cumhuriyeti olarak bilinen ülkenin bu prenses başkentinin müdavimi çok.

Devamı için tıklayınız...

#Prag #Gezi #Tur #Uçak Bileti


26.6.2019

Amerika vizesi nasıl alınır?

Öncelikle bordrolu bir çalışan olup sigorta ödeniyorsa Amerika vizesi için bir avantajdır. Pasaportun en az beş yıllık olmalıdır. Amerika vizesi için önemli etkenlerden biri de temiz bir adli sabıka kaydıdır. Pasaportunuzda daha önce seyahat ettiğiniz Avrupa ülkelerini gösteren Schengen vizesi de bir artıdır.

Devamı için tıklayınız...

#Vize Tur #Gezi #Konsolosluk #Amerika


30.4.2019

Vize Nasıl Alınır?

Yabancı bir ülkeye gidebilmek için, o ülke büyükelçiliği, başkonsolosluğu, konsolosluğu yada fahri konsolosluklarına başvurarak alabileceğiniz resmi izne vize denir.

Devamı için tıklayınız...

#Vize Tur #Gezi #Konsolosluk


26.4.2019

M.I.C.E Nedir?

Açılımında Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions kelimelerine ulaştığımız MICE, ülkemizde daha çok kongre turizmi olarak biliniyor. Türkçe'ye çevrildiğinde MICE'nin tanımı; toplantılar, teşvik etkinlikleri, konferanslar ve fuarların birlikte organize edildiği bir terim anlamı ifade ediyor. Bazı kaynaklarda kısaca toplantı endüstrisi olarak da isimlendiriliyor.

Devamı için tıklayınız...

#Mice #Organizasyon #Toplantı #Konferans


24.4.2019

Roma'da Gezilecek Yerler

Tarihi ve kültürel mirasıyla Avrupa’nın en önemli ülkelerinden biri olan İtalya’nın en popüler merkezlerinden biri olan Roma’da ziyaret edebileceğiniz yerleri sizin için sıraladık.

Devamı için tıklayınız...

#İtalya #Roma #Coleseum #Aşk Çeşmesi


19.4.2019

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Seyahat masraflarında genellikle en büyük payı uçak biletine ayırırız. Peki ucuza uçak bileti almak için ne yapmalıyız. Sizle için birkaç madde ile özetlemeye çalıştık;

Devamı için tıklayınız...

#Ucuz Uçak Bileti #endipucret #ucuz bilet #en uygun bilet


18.4.2019

İtalya

Tarihi ve kültürel mirasıyla Avrupa’nın en önemli ülkelerinden biri olan İtalya, 51 Unesco Dünya Mirası alanıyla bu alanda dünya rekorunu elinde tutmaktadır. Roma imparatorluğu’na ev sahipliği yapması ve Hristiyanlığın Katolik mezhebinin merkezi olan Vatikan’ı çevrelemesi bu özelliğine büyük katsı sağlayarak, İtalya’yı popüler turizm destinasyonu yapmıştır.

Devamı için tıklayınız...

#İtalya #Yurt Dışı Tur #Ayşatur #Avrupa


16.4.2019

Gemi Turu

Siz de hep aynı şekilde tatil yapmaktan sıkıldınız mı? Alternatif bir tatil yapmak isterseniz gemi turlarını deneyebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız...

#Gemi Turu #Cruise #Mavi Yolculuk


Türkçe English Nederland